StarCorp

FUNDUSZE UNIJNE - OFERTA

Przedsiębiorco !!!
Już dziś zaplanuj swój rozwój z nowymi funduszami
europejskimi na lata 2014 – 2020


Kończąca się obecnie perspektywa finansowa Unii Europejskiej dla Polski na lata 2007-2013 dała niepowtarzalną szanse wielu podmiotom gospodarczym na dynamiczny rozwój i zwiększenie swojej konkurencyjności.
Od stycznia 2014 roku rozpoczyna się nowy okres programowania Unii Europejskiej 2014-2020, w którym Polska ma otrzymać 441 mld zł z unijnego budżetu. Jest to prawdopodobnie ostatni tak duży zastrzyk finansowy z Brukseli, a tym samym ostatnia szansa na pozyskanie finansowego wsparcia dla przedsiębiorstw z sektora MŚP.
My już wiemy jak na Podkarpaciu będzie można pozyskać te pieniądze i jak je wykorzystać, aby przyniosły spodziewane efekty.
Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie planowania i opracowania gotowego  projektu, który pomoże Państwu rozwinąć Waszą firmę, zdobyć nowe rynki zbytu, a przede wszystkim stać się bardziej konkurencyjnym na rynku.
Zapraszamy do kontaktu już dziś, ponieważ jak pokazują doświadczenia skuteczne planowanie to połowa sukcesu w skutecznej absorpcji środków unijnych.

PRZEDSIĘBIORCO!!!
NIE PRZEGAP TEJ SZANSY DRUGA JUŻ SIĘ NIE POJAWI !!!!!